Özel Ölçü Ahşap Palet, piyasada çift giriş palet ve tek giriş palet olarak da üretilir. Müşterilerimizin isteğine özel ölçü ve ebatlarında da üretimi yapılır. Özel ölçü ahşap palet, hizmetimizi tercih etmeniz sizler için çok büyük avantaj sağlar. Yurt dışına ve yurt içine gönderilecek üründe eğer ahşap sandık gerekli değil ise özel ölçü ahşap palet hem ekonomik ve hem de yer avantajı sağlayan bir üründür. Özel ölçüler dışında üstü kapalı veya aralıklı olarak da üretilir. Transpalet veya forklift girişlidir. Her alanda ürünlerinizi veya malzemelerinizi dağınıklıkta kurtarabilir ve rahatlıkla sevkini yapabilirsiniz. Ayaklı veya takozlu şekilde de üretilir. Adetli alımlarda kolay istif edildiği için alanda tasarruf eder. Depolama ve lojistik firmalarının çokça tercih ettiği bir üründür. ISPM-15 Avrupa standartlarında ısıl işlemli yani fumigasyonlu olarak üretildiği için yurt dışına sevki sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Üretimi yüksek kaliteli keresteden yapılır. Ürünlerin ağırlığına göre de taşıma kapasitesi artırılabilir. Standart olarak kullanılan ve hazır halde bulunan palet çeşitlerimiz de vardır. Bu paletler EURO PALET olarak piyasada yer edinmiş palet çeşididir. İhracat özellikli sevkiyatta kullanılırlar. En önemli özelliklerinden biri tekrar tekrar kullanıma elverişli olmasıdır. Özel ölçü ahşap paletler hava, kara ve deniz yolu olmak üzere ihracat yapan firmalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Hafif olmasından dolayı maliyeti düşüktür ve sıfır olarak üretilmektedir.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak üretici firma olduğumuz için ürünlerimizi tecrübeli ustalar ve deneyimli çalışanlar tarafından imalatı yapılıp firmanıza teslim edilir.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde Özel Ölçü Ahşap Paletlerin en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.