İhracat Sandığı, piyasada Ahşap sandık, Tahta sandık, Tahta kasa, Ambalaj sandığı, Ahşap Ambalaj sandığı, Kapalı sandık, Özel Ölçü sandık, ahşap kargo sandığı, kapalı ihracat sandığı   olarak da bilinir. Müşterilerimizin özel ölçülerine göre ve istediği modeller de üretilir. İhracat sandığı komple kapalı olarak üretilir. Hava, kara ve deniz aşırı ihracatlar da firmalar tarafından sıklıkla talep edilir. Ana malzemesi keresteden üretilir. İhracat sandığının aslında birçok modeli vardır. Çok çeşitliliği olduğu için yukarda belirtmiş olduğum gibi farklı terimlerde piyasada yer etmiştir. Bir ahşap sandık, osb sandık, kafes sandık, kontrplak sandık da ihracat sandığıdır aslında. ISPM-15 standartlarında üretilir, sandıkların hepsi de yüksek kaliteli malzemelerden yapılır ve ekonomik fiyatla sizlere sunulur. Yük taşıma potansiyeli oldukça yüksektir ve ideal bir sandık ambalajlama türüdür. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sandıkların iç tarafına sıkıştırma ve sabitleme yapılır. Köpük ve sünger gibi malzemeler ile içerisine koyulacak ürünün hassaslığına göre kaplanabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ihracat sandığı ısıl işlemli bir şekilde üretilir. Bunun nedeni ise yurt dışına yapılacak sevkiyatta az da olsa neme maruz kalan sandıkların kurtlanıp böceklenmemesi için yapılan şahane bir işlemdir. Firmamız ahşap ambalaj imalatında ihracat sandığı ve ihracat kasası üretiminde seri bir şekilde üretim yapmaktadır. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer etmemizin nedeni müşteri memnuniyetini önemsememiz ve yüksek kaliteli, ekonomik ürünler ortaya çıkarmamızdır. Bir nevi paletli sandıktır.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde İhracat Sandığının en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat SandığıFuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.