Kontrplak Sandık, piyasada Ahşap kontrplak sandık, Ahşap destekli kontrplak sandık, Kapalı ihracat sandığı, Plywood sandık, ahşap kargo sandığı  olarak da bilinir. Kavak kontrplaktan müşterilerimizin istediği özel ölçülerde ve modellerde üretimi yapılır. Güzel ve hoş bir görüntüye sahip olan bu ürünümüz ihracat yapan firmalar tarafından sıkça tercih edilir. Hafif bir yapıya sahip olan ürünümüz, hava kargolarında da sıkça kullanılır. Kendinden paletli olarak üretilen, transpalet ve forkliftin rahatlıkla altına girip ürünlerin taşınmasını sağlayan bir sandık türüdür. Keresteden ve Kontrplaktan üretilir. Kereste ve kontrplağın birleştirilmesiyle güçlü, sağlam ve hafif bir sandık türü elde edilir. Kereste ile birleştirildiği için herhangi çarpmalara ve sarsıntılara karşı rahatlıkla dayanabilir. Kontrplak sandığın içerisine koyulan malzemeleri, makinaları vb. ürünleri nem ve korozyona karşı büyük bir dayanıklılık sergileyerek korumaktadır. Kontrplak sandık içerisine sabitleme ve sıkıştırma da yapılabilir. Müşterilerimizin isteğine özel olarak veya malzemenin yüküne göre daha kalın tahtalardan da üretimi yapılabilir. İsteğe göre içerisine koyulacak malzemeye Alüminyum Bariyer Folyo Ambalajlama da yapılır. Sıkıştırılmış malzeme olmasından dolayı uluslararası taşımacılığa uygun olmakla beraber hafif bir sandık türü olduğu için sevk maliyetlerini de düşürür. Bir nevi paletli sandıktır.

Hava, deniz ve kara yolu taşımacılığında da sıklıkla kullanılır. Yine bu Kontrplak sandık diğer sandık türlerinde de olduğu gibi ISPM-15 Avrupa standartlarında ısıl işlemli yani fumigasyonlu olarak da üretilir. Bu sayede yurt dışına rahatlıkla sorunsuz bir şekilde çıkabilir. Güvenli ve uzun vadede de kullanıma olanak sağlar. Paletin üzerine sığmayan dağınık görüntülü malzemeleri sandığın içerisine konularak güzel bir görüntü elde edilebilir. Yine bu sandığımızda diğer Ahşap Ambalaj imalatını yaptığımız sandıklar gibi ihracat konusunda depolama ve lojistik alanlarında da çok sık tercih edilir.

 

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları  içerisinde Kontrplak sandıkların en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.