Kafes sandık, piyasada Ahşap kafes, tahta kafes, tahta sandık, ağaç sandık, ihracat kafesi, ahşap ihracat kafes sandık, ambalaj sandığı, Kargo ambalaj sandığı, kafes ihracat sandığı, ahşap kargo sandığı, kafes kasa, parmaklı kafes sandık olarak ta bilinir. Izgara şeklinde olduğu için sandığın içi görülebilir. Ahşap sandık veya diğer Ahşap Ambalaj sandıklarına göre maliyet avantajı sağlar. Keresteden sizlerin talep ettiği ölçülere göre ve tahta aralığını hangi ölçüde isterseniz ona göre üretimi yapılır. Yani ızgara şeklinde olduğu için tahta aralığını siz belirleyebiliyorsunuz. Avrupa standartlarında ISPM-15 ısıl işlemli ( fumigasyonlu ) olarak üretilir. Isıl işlem dediğimiz olay ahşap ambalaj imalatında kullanılan tahtaların kurtlanmaya ve böceklenmeye karşı ilaçlanmasıdır. Kendinden paletli veya palet siz olarak isteğe göre üretilir. Genelde altında kendinde paletli olarak talep edilen kafes sandığın altına rahatlıkla transpalet ve forklift rahatlıkla girebilir. Yüklenmesi veya taşınması kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Ürünlerinizin taşınması sırasında sağlam ve sorunsuz bir şekilde muhafaza eder. Diğer sandıklara göre maliyet avantajı sağladığı için çok sık tercih edilen bir ahşap ambalaj sandığıdır. İhracat yapan firmalar Lojistik, depolama ve sevkiyat alanlarında da çok sık kullanırlar.  Yer avantajı sağlar. Dağınık görüntüyü engeller.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde Ahşap sandıkların en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.