Cam İhracat Sandığı, piyasada cam taşıma sandığı, cam dayama sandığı, ahşap kargo sandığı , kapalı ihracat sandığı, mermer sandığı olarak da bilinir. Keresteden sizlerin özel ölçüsüne göre üretimi yapılır. Cam ihracat sandığı genelde eni dar ve yüksek yapıldığı için diğer sandıklara göre ayakları biraz daha geniş yapılıp ve baş taraflarında destek tahtaları çakılır. Bunun nedeni taşıma esnasında devrilme olmaması içindir. ISPM-15 standartlarında ısıl işlemli olarak üretimi yapılır. Isıl işlem yapılmasının nedeni cam ihracat sandığında kullanılan tahtaların kurtlanmaması ve böceklenmemesi içindir. Bu sayede deniz aşırı, hava yolu ya da kara yolunda nemli ortamlarda kalsa bile kurtlanma veya böceklenme olmaz. Cam ihracat sandığın içerisinde gönderilen ürünler için %100 olarak koruma sağlar. Dış etkenlerden gelebilecek zararları en aza indirger. Depolama, lojistik ve ihracat alanlarında yurt dışına ürün gönderen firmalar için yer tasarrufu sağlar. Cam ihracat sandığı genellikle cam işi yapan yurt dışına veya yurt içine çalışan firmalar tarafından sıkça kullanılır. Bir de cam ihracat sandığının, A palet diye diğer bir modelde üretimi vardır. A palet dediğimiz cam taşıma aparatı, camların iki taraftan birbirine yaslanarak, altında paleti bulunan ve çok kolay kullanıma sahip olan cam taşıma paletidir. Ebatlar sizlerin özel ölçülerinize göre değişiklik göstermektedir. Bir nevi paletli sandıktır.

Gürpack Ahşap Ambalaj Firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında üretici konumda olduğumuz için yapılacak sandıkları tecrübeli ustalar ve deneyimli çalışanlar ile yapmaktayız.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları  içerisinde Cam İhracat Sandığının en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.