Katlanır Kontrplak Sandık, piyasada Pbox sandık, Y-pack, katlanır palet, katlanır sandık, ahşap kargo sandığı, kapalı ihracat sandığı   ve paletli kasa olarak da bilinir. Komple kapalı olduğu için içerisine koyulan ürün gözükmez ve çok iyi bir şekilde ürünü muhafaza eder. Katlanır Kontrplak Sandık, (Y-pack, Pbox )  katlanabildiği için tekrar kullanıma uygundur. Stoklama ve nakliye avantajı da sağlar. Diğer sandıklara gör daha ekonomik ve hafif olan katlanır kontrplak sandık  (Y-pack, Pbox sandık) isteğe özel her ölçüde üretim yapıldığı gibi paletli ya da paletsiz olarak da üretilir. Y-pack üretiminde kullanılan ağaç ve sac malzemeler nem üretmez ve suya karşı dayanıklıdır. Fazla sipariş edilmesi durumunda yer sıkıntısı da yaratmaz, çok hafif bir ambalaj türüdür. Taşıyacağı ürüne göre altına koyulan paleti de güçlendirilebilir. İhracat yapan firmalar tarafından çok sık tercih edilen P-box sandık (katlanır kontrplak sandık) lojistik ve depolama alanlarında da sıkça tercih edilir. İstiflenmesi ve kurulumu çok basittir. Sıkıştırılmış üründen yapıldığı için deniz aşırı ürünlerde nem ve korozyona karşı dayanıklıdır. ISPM-15 Avrupa standartlarında yani ısıl işlemli olarak üretilir. Böylelikle yurt dışına sevki içerisine koyulan ürünle birlikte rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Küçük yapılan Katlanır Kontrplak Sandıkların (Y-pack, Pbox ) yanlarına ipli kulp takılır. Bu sayede kolay taşınmasına olanak sağlar. Osb sandıktan daha ince olmasına rağmen onun kadar sağlamdır. Kenarları saclı şekilde üretilir. Üretimini yaptığımız ahşap ambalaj sandıklarının fabrikamızda gerekli kontrolleri yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Bir nevi paletli sandıktır.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde Katlanır Kontrplak sandıkların(Y-pack, Pbox ) en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.