Fuar sandığı, müşterilerimizin isteği doğrultusunda talep edilen ölçü ve malzemeden üretilen ihracat sandıklarıdır. Ahşap kargo sandığı, kapalı ihracat sandığı  olarakta bilinir. Fuar sandıkları talep edilen ölçülerde yapıldığı gibi yüksek taşıma kapasitesine de sahiptirler. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda paletli ya da palet siz olarak üretilir. İhracat yapan firmalar fuar zamanlarında ürünlerini sağlam ve sorunsuz bir şekilde fuar alanına sevk etmek için çok sık tercih edilen sandıklardır. Fuar sandığının birçok çeşidi vardır. İstek doğrultusunda bütün sandık çeşitlerinden olabilir. Yalnız kapaklarında menteşe ve kilit yapılır. Bu fuar sandıkları örneğin Ahşap sandık, İhracat sandığı, Osb sandık ve Kontrplak sandık gibi geneli kapalı olan sandıklar tercih edilir. Bir nevi paletli sandıktır.  Fuar sandığının iç tarafı müşterilerimizin isteği doğrultusunda köpük ve sünger gibi malzemelerle kaplanabilir. İç tarafına sabitleme ve sıkıştırma yapılabilir. Bütün bunların amacı hassas malzemeler ve taşınması sıkıntılı ürünler olduğu için muhakkak sorunsuz taşıma sistemleri yaratılır. Firmamız Fuar sandığının üretip sorunsuz bir şekilde firmanıza teslim etmektedir. Anlattığımız yöntemler sonrasında ürün ne kadar hassas olursa olsun sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde fuar sandığı ile taşınır. ISPM-15 Avrupa standartlarında ısıl işlemli olarak üretilir. Bu sayede fuar sandığı kurtlanmamakta ve böceklenmemektedir. Sandığın içerisine istek üzerine Alüminyum Bariyer Folyo Ambalajlama yapılarak oluşacak nem, korozyon ve terleme vb. gibi dış etkenlerden etkilenmemesi için yaptığımız işlemdir. Firmamız müşterilerimizin isteği doğrultusunda fuar sandıklarını demonte olarak da firmalarınıza gönderebilir. Gürpack Ahşap Ambalaj Firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında üretici konumda olduğumuz için yapılacak sandıkları tecrübeli ustalar ve deneyimli çalışanlar ile yapmaktayız.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde Fuar Sandığının en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat SandığıÖzel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.