Osb Sandık piyasada, osb ihracat sandığı, plywood sandık, kapalı ihracat sandığı, ahşap destekli osb sandık, osb ahşap, ahşap kargo sandığı  olarak da bilinir. Ahşap sandığa göre daha hafif olan osb sandık, ürünlerin taşınma sırasında zarar görmeden yani sarsıntı ve çarpma konularını ortadan kaldırır. Sağlamdır. Hava, kara ve deniz aşırı gönderimlerde kullanılan bu ürün müşterilerimizin özel ölçüsüne göre ve özel modeline göre üretilir. Kereste ve osb plakalarından birleştirilerek imalatı yapılır. Kereste osb sandığın gücüne güç katmaktadır. Osb plakasının kenarlarına karkas şeklinde dönülerek ortaya çıkan osb sandığı çok sağlam bir hale getirir. Önemli özelliklerinden biri nem ve korozyona karşı uzun kullanımıdır. Osb sandığın içerisine yine müşterilerimizin özel isteğine göre diğer ihracat sandıkları içinde geçerli olan Alüminyum Bariyer Folyo Ambalajlama, sıkıştırma ve sabitleme yapılır. Ürünün ağırlığına göre güçlendirilebilir. İhracat konusunda sevkiyat, depolama ve lojistik gibi birçok alanlarda ihracat yapan firmaların sıklıkla tercih ettiği osb sandık kendinden paletli veya isteğe özel olarak paletsiz olarak da üretilir. Bir nevi paletli sandıktır. Transpalet ve forkliftin altına girip rahatlıkla hareket ettiği sandık türüdür. Osb sandıkları üretilirken ISPM-15 Avrupa standartlarında ısıl işlemli yani famigasyonlu olarak üretilmelidir. Bu sayede yurt dışının istediği şartlarda üretildiği için kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde yurt dışına ihracatı yapılır.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları  içerisinde Osb sandıkların en uygun fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes SandıkKontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.