Alüminyum Bariyer Folyo Ambalajlama, ağır endüstriyel ambalajlama gereksinimlerini karşılama doğrultusunda özel ölçülerde hazırlanabilen ve özel tasarlanmış ambalaj türüdür. Genelde yurtdışı ve deniz aşırı ülkelere yapılan ihracatta, ihracat sandıkları ve Ahşap Ambalaj sandıkları kullanan firmalar bu ihracat sırasında sevkiyatı yapılan ürünün / malzemenin bu yolculuk sırasında oluşacak korozyon, nem, terleme vb. kötü dış etkenlerden etkilenmemesi için yapılan önemli ambalajlama işlemidir. Alüminyum Bariyer Folyo Ambalajlama da kullanılan malzemenin dış katmanında polyester film, orta katmanında alüminyum folyo, iç katmanında Laminasyon yapılmış PE filmden oluşur. Yapıştırıcı veya ekstrüzyon polietilen ile birbirine bağlanmış üç kat farklı malzemeden oluşur. PET- ALU- PE şeklindedir. Bu ürünleri atmosferik ve fiziksel baskılardan korumak için yapılan Ahşap Ambalaj sektöründe Alüminyum Bariyer Folyo ambalajlama olarak yapılan işlemdir. Yırtılma ve delinmeye karşı direnci çok iyidir. Mühür gücü de iyidir. Malzemeyi kapatma esnasında Alüminyum Bariyer Folyonun içerisindeki hava vakumlanarak iç havası çekilir. Çok iyi sızdırmazlık özelliği vardır.  Ahşap Ambalaj sektöründe sıkça kullanılır. İhracat ürünlerinin ambalajlanmasında yoğun talep görmektedir. Genelde demir yüzeyli parça veya müşterilerimizin isteğine göre her ürünün paketlemesinde kullanılır. Ürün paketlendikten sonra Ahşap sandığın, Kontrplak sandığın, Osb sandığın, Kafes sandığın veya diğer sandık çeşitlerinin içerisinde konularak ihracatı yapılır. Bu ürün, paketleme ve taşıma esnasında ürünün darbe almasından ve delinmesinden kaçınılmalıdır. İçerisine kesinlikle nem alıcı atılmalıdır. Alüminyum Bariyer Folyo ambalajlamasında içerisinde kağıt parçası, talaş, karton gibi maddeler kalmamalıdır. Vida yerleri ve tüm küçük delikler kapatılmalıdır. Alüminyum Bariyer Folyo ambalajlaması yapılırken içeride kalan hava vakum pompası ile güzelce çekilir. Kaynağı iyi yapılır, kusursuz hava tahliyesi sayesinde paket içinde korozyona neden olabilecek hava sirkülasyonu yaşanmaz.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde Alüminyum Bariyer Folyo Ambalajlama da en uygun fiyatlar için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Ahşap Sandık.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.