Ahşap Sandık, piyasada Ahşap Kasa, Ahşap Ambalaj Sandığı, Kapalı İhracat Sandığı, Ahşap Ambalaj, Ahşap Kasa Sandık, Tahta Kasa, tahta sandık, İhracat Sandığı, ahşap kargo sandığı olarak da bilinir. Ahşap sandık komple kapalı olduğu için içerisine koyulan malzemeyi tam olarak %100 dış etkenlerden gelebilecek sarsıntı ve çarpmalara karşı muhafaza eder. Altına transpalet veya forklift rahatlıkla girilebilir şekilde üretilir. Kendinden paletli olarak üretildiği için taşıma esnasında çok büyük kolaylık sağlar. Ahşap Sandık isteğe özel paletsiz olarak üretilir. Sizlerin verdiği ölçülere göre keresteden imal edilir. İhracat Sandıkları içerisinde yine diğer Ahşap Ambalaj imalatını yaptığımız sandıklar gibi ihracatta depolamada ve lojistik gibi alanlarda da çok sık tercih edilir. Dağınık ürünlerin sevkiyatı için uygun Ahşap Ambalaj sandıklarından biridir. Üretilirken ISPM-15 ısıl işlemli yani fumigasyonlu olarak üretilir. Bu sayede yurt dışına sertifikalı olarak sorunsuz bir şekilde çıkar. Metal taşıma aparatlarına göre daha hafiftir. Güvenli ve uzun vadede kullanıma olanak sağlar. Ürünleriniz ihracat sırasında deniz yolu ile sevk edilecekse ayriyeten isteğe özel olarak sandık içerisine sabitleme, sıkıştırma ve Alüminyum Bariyer Folyo ambalajlama da içerisine nem alıcı atılarak yapılır. Her ürüne özel ebat ve modellerde de üretilir. Nem ve korozyona karşı önemsenecek derecede dayanıklılık sağlamaktadır. Taşımacılık sektöründe de çokça kullanılır. Yüksek kaliteli ürünlerden üretimi yapılmaktadır. Müşterilerimizin ürünlerinin ağırlığına göre  taban ve ayak kısımları daha kalın yapılabilir. Bir nevi paletli sandıktır.

Ahşap Ambalaj firmaları yani Ahşap paketleme firmaları içerisinde en uygun fiyatlar için bizleri arayabilirsiniz. Üretimimizi yüksek kaliteli ahşap, müşteri memnuniyeti ve ekonomik Ahşap Ambalaj sandıkları esasına dayanarak yapıyoruz.

Gürpack Ahşap Ambalaj firması olarak Ahşap Ambalaj imalatında ürettiğimiz diğer sandık çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kafes Sandık, Osb Sandık, Kontrplak SandıkKatlanır Ahşap Kasa (SKF), Katlanır Kontrplak Sandık  (Y-Pack, PBox sandık), Cam İhracat Sandığı, İhracat Sandığı, Fuar Sandığı, Özel Ölçü Ahşap Palet, Alüminyum bariyer folyo ambalajlama.

Ahşap Ambalaj imalatında, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.